Kategooriad

HELO

Siin on 62 toodet.
HELO

Alamkategooria

 • Helo Vienna

  Viennat on lihtne paigaldada,mugav kasutada ja seinakerisena ei võta leiliruumis liiga palju ruumi. Lisaks võid valida värvust just sinu sauna sobiva meeleolu loomiseks. Kivide kogus sõltub kerise võimsusest kas 12 või 20 kg. Vienna 6 KW mudelis võid valida oma soovile,kas 12 või 20 kg kivikoguse vahel. Väiksem kividekogus soojeneb kiiremini ja annab teravama leili,kui taas suurema kivide kogusega saadakse pehmem nauding ning mahedam leil. STJ-mudelil on sisseehitatud termostaat ja taimer 9 + 3 tunni jaoks. Juhtnupud käepäraselt ja mugavalt paigutatud,ning neid võib paigutada kerise paremale või vasakule küljele. Valikus kolm värvi: sinine,hall ja must.

 • Helo Cup

  Lihtne elektrikeris saunale.

 • Helo Havanna

  Havanna – uus leilinauding sobitatud sinu soovidega. Havanna on innovatiivne uudiskeris kodu- ja väiksemate ühiskondlike saunade jaoks. Kerise omapära on kivikambri suuruse reguleerimise võimalus, kas 20,28 või koguni 35 kg kerisekividele. Väiksem kividekogus soojeneb kiiremini ja annab teravama leili,kui taas suurema kivide kogusega saadakse pehmem nauding ning mahedam leil. Kui valid keriseks Havanna,siis ei saa vaid lihtsalt kerise,vaid ka täpselt sinu meele järgi oleva leilinaudingu. Havanna juhtnupud on selged,lihtsalt käsitletavad ja need on paigutatud ergonoomiliselt õigele kõrgusele kerise küljele. Kerise paigaldamisel saad valida juhtnuppude paigutamist kas paremale või vasakule küljele,ilma suurema tööta ,ning kerist lahti võtmata. Havanna paigaldatakse ruumisäästvalt seinale,kuid lisana on võimalik põrandale paigutamisraam.

 • Helo Himalaya

  Himalaya – super uudis.Himalaja – vapustav mäetipu nimi tähendab tõlkes lume kodu. Ka Helo Himalaya saladus peitub vee keeriselises allavalgumises. Uudiskerise sisemuses paikneb veepaak,mille nutikas BWT-tehnoloogia aitab niisutada leiliruumi kütmise ajal. Kui kibeled lavale,siis on õhk meeldivalt niiske ja isegi mõni kraad madalam temperatuur tundub üle kogu keha ühtlaselt mõnus. Umbes 60-70 kraadine leil on paljudele meeltmööda ja Himalaya pehmes külluslikus leilis meeldib pikalt olla.Seda naudivad ka lapsed.Kui soovid,siis võid tõsta temperatuuri – ja loomulikult – heita leili. 100 kg kerisekive reageerivad soovidele kohe. Himalaya võib paigutada seina äärde põrandale või lava sisse paigutatuna keset sauna.Minimaalne kaugus süttivast puitmaterjalist on vaid 100mm. Lava sisse paigutust hõlbustavad klaasit või roostevabast uputuskaelus. Helo Himalaya DE-mudelid on komplektis Helo Midi juhtpuldiga. Valikus kaks värvi: roostevaba ja must.

 • Helo Ringo Black

  Helo Ringo Black---suure kivimassiga, lihtne põranda keris, kodusauna.

 • Helo Roxx

  Roxx – pehme leil,kaunis välimus. Roxx ühendab kaasagse tehnoloogia võimalused suure kivikogusega. Silmatorkvav harjatud terase värvi disainkeris annab nauditava pehme leili.Soojus talletub hästi kividesse,mis teeb Roxxist leilisõbra lemmikkerise. Kui heita vett kerise 40 kg kerisekividele vastab see meeldiva niiske ja ühtlase pehme leiliga. Roxxi võib paigaldada põrandale või paigutada lava sisse koos voolukivikaelusega.Lisana on saadaval kõrgendusraam kerise,kui kerist paigutatakse lava sisse. Keris on reguleeritavate jalgadel,mille abil on lihtne kerist paigaldada ka kaldega leiliruumi põrandale.Ohutuse suurendamiseks saab kerise kinnitada täiendavalt ka seina külge.

 • Helo Rocher

  Rocher – ei jätta ühtegi kivi külmaks. Rocher – suur 100 kg kivimass jõulises teraskonstruktsioonis. Rocheri pehme ja lõdvestava leilinaudingu saladus on eriti pikkades küttetennides,mis soojendavad ka kerise ülemisi kive. Soojus kiirgab ühtlaselt ja kiiresti kõikidesse suundadesse ümber kerise. Hästi kujundatud metallkorpus viimistleb silmapaistvaks kivitorniks,mis saab iga leiliruumi südameks. Kerise saab paigalda nii nurka,seina äärde,kui leiliruumi keskele lava sisse paigutatuna,kasutades klaasist või voolukivist uputuskaelust.Sellisel juhul võib kerist valgustada ka altpoolt.

 • Helo Saunatonttu

  Saunatonttu – eesmärk täiuslikkus. Helo ja maailmakuulus disainer Ristomatti Ratia otsustasid luua täiusliku kerise - selle koostöö tulemusena sündis stiilne musta värvi keris nimega Saunatonttu. Mitme patendeeritud innovaatilise lahenduse ja meeldiva euroopaliku disaini pärast ongi Saunatonttu paljude meelest kahtlema parim keris. Saunatonttu saladus on ligi 100 kg kerisekivimass eriti hästi soojustatud kerise sisemuses kestvas kuumuses.Keris annab pehme, maheda ja niiske leili. Kerise soojustuse tõttu saab Saunatonttut kasutada ükskõik millal, ilma pikema eelkütmisajata. Väikesed ohutuskaugused pakuvad uusi võimalusi leiliruumi kujundamisel ja kerise saab ideaalselt paigutada ka lava sisse.Kerise komplekti kuulub väike ja lihtsasti kasutatav juhtpult Handy,millega saab teha kõik vajalikud toimingud kerise juhtimiseks,ning mida võib paigutada ka leiliruumi.Juhtme pikkus on standardis 2 meetrit.

 • Helo Rondo

  Rondo – leilinaudingu täielik ring. Rondo kuulub Helo termoskeriste valikusse. Rondo on kujult silindriline ja kerise patendeeritud kaas pöördud täielikult 360-kraadise täisringina,mis pakub sauna kujundamisel täiesti uusi võimalusi. Kerist juhitakse Rondo enda juhtpuldiga. Võid valida temperatuuri ja leilitüübi alati vastavalt oma soovidele,muutes kerisekivide temperatuuri soovitud kõrgusele. Kerise hästi soojustatud korpuse tõttu püsib soojus 90 kg kerisekivimassis,nii et võid nautida ja lõdvestuda saunas ükskõik mis hetkel. Akumuleeriv keris täidab ka oma ülesandeid isegi siis,kui keris on juba välja lülitatud. Rondo on põrandale paigaldatav keris,mida saab soovi korral paigutada ka lava sisse. Kerise komplektis sisaldub ka lihtsasti kasutatav juhtpult,mida võib paigutada ka leiliruumi,juhtme pikkus 3 meetrit.Ohutuskaugus kerise kõigile külgedele on vaid 10 mm ja ülespool 1040mm.

 • Helo SKLE ühiskondlikud saunad

  SKLE – keris mida usaldatakse. Tugev ja kergesti hooldatav SKLE on spetsiaalselt loodud ühiskondlike ja pikemalt kasutuses olevate saunade jaoks. Kerise 60 kg kerisekivide kogus pakub saunalistele meeldiva ja lõdvestava saunakogemuse. SKLE kerist juhitakse eraldi paikneva juhtpuldiga.

 • Helo Laava ühiskondlikud saunad

  Laava – loodud kestma. Põrandakeris Laava on suurema leiliruumi keris.Stiilsed musta värvi Laava kerised on jõulise välimusega ja kergesti hooldatavad. Laava 60 kge kivikogus annab lisaks meeldiva pehme leili. Laava kerist juhitakse eraldi paikneva juhtpuldiga.

 • Helo SKLA ühiskondlikud saunad

  SKLA – sellest jätkub leili kõigile. Helo SKLA on õige valik,kui suuremasse sauna soovitakse vastupidavat,võimast ja säästliku elektrikerist. SKLA kerise maksimaalne kerisekivide kogus on 120 kg – keris pakub nauditavat pehmet leili isegi suuremale saunaseltskonnale. SKLA kerist juhitakse eraldi paikneva juhtpuldiga.

 • Helo Magma ühiskondlikud saunad

  Magma – suurus ja välimus. Magma on loodud suurte esindus- ja ühiskondlike saunade jaoks,kus vajatakse vastupidavat,võimast ja effektiivset kerist. Magmal jätkub leili ka pikemaks ajaks ja tema leil loob meeldiva õhkkonna kogu leiliruumis. Magma maksimaalne kerisekivide kogus on 120 kg ja keris on mõeldud 18-46 m3 leiliruumi jaoks.Magma kerist juhitakse eraldi paikneva juhtpuldiga.

 • Helo Aurugeneraatorid

  Helo Aurugeneraatorid


Powered by Einar Arro