Kategooriad

NARVI

Siin on 40 toodet.
NARVI

Kõik NARVI kerised on valmistatud algusest lõpuni Soomes. Sellega tagatakse kerised kõrge kvaliteet ja hea...

Rohkem

Alamkategooria

 • NARVI LÖYLYVALMIS

  Narvi Löylyvalmis on kaasaegne keris nii välimuselt,kui tehniliselt.Löylyvalmis on energiasäästlik tänu soojustatud korpusele.Keris annab palju ja mahlakalt mõnusa pehme leili.Löylyvalmis keris sobib peredele,kes peavad lugu saunatamisest,ning soovivad kogeda meeldivat leili.Kerisele on eriline juhtpaneel,mille pealt on kerge reguleerida kerise võimsust. Stiilse digitaalse juhtpuldi või paigutada leiliruumi või väljaspoole.Kerise esiküljel on klaaspaneeli taga led-lambikesed,mis põlevad alati,kui keris on töös.Keris on varustatud reguleeritavate jalgadega,mille abil saab kerise alati loodi paigutada.Kerises tuleks kasutada suurema läbimõõduga(10-15 cm) murtuid kerisekive.Narvi Löylyvalmis kerist valmistakse kahes võimsuses – 6 KW ja 9 KW.

 • NARVI NC ELECTRIC

  Narvi NC Electric on uus ,eriti stiilne ja kõrgekvaliteetiline elektrikeris.Lihtsalt kasutatav keris tagab meeldiva leili ja soojendab ruttu leiliruumi.Kerist toodetakse kas valgena või mustaks värvituna.Kerise ülaosa emailpind on eriti vastupidav ja kergesti puhastatav.Keris on varustatud erilise juhtpaneeliga,mida saab paigaldada nii leiliruumi,kui väljaspoole.Juhtpaneeli kaabli pikkus on 3 meetrit.

 • KOTA SAANA

  Kota Saana meeldivad leiliomadused on ühindatud stiilse disainiga.Kerise kivikoguse ja kuju omapära tõttu hoiab keris hästi temperatuuri ja tagab kaua ning pehme leili.Koos elektroonilise termostaadiga hoiab see temperatuuri etteantud vahemikus. Keris on varustatud stiilse juhtpaneeliga,millega on lihtne ja mugav juhtida kerise tööd. Kerist toodetakse mustaks värvituna või roostevabana.

 • NARVI ULTRA SMALL ühiskondlikud saunad

  NARVI ULTRA SMALL ühiskondlikud saunad

 • NARVI ULTRA-ühiskondlikud saunad

  Kauakestev Narvi Ultra keris pakub suurepärast leilimõnu ka suuremale saunale.Suurematele saunadele sobiv Narvi Ultra on valmistatud arvestusega pikema ja intensiivsema saunaskäimisega.Sobib kasutamiseks nii suuremates kodusaunades,kui ühiskondlikes saunades. Kerise juhtimiseks kasutatakse eraldi asetsevat juhtpulti,mille termostaat hoiab temperatuuri täpselt etteandud vahemikus.

 • NARVI ULTRA BIG ühiskondlikud saunad

  Narvi Ultra Big kerised on võimsad suurte saunade kerised,kus keristelt nõutakse head vastupidavust ja meeldivat leili.Suurest kividekogusest saadakse meeldiv ja pehme leil.Keris on valmistatud korrosiooni- ja kulumiskindlast kvaliteetsest roostevabast terasest. Kerise juhtimiseks kasutatakse eraldi asetsevat juhtpulti,mille termostaat hoiab temperatuuri täpselt etteandud vahemikus.

 • Narvi Velvet Electric
 • NARVI TRIO

  NARVI TRIO--uus keris Narvi peres. Huvitava disaini ja minimaalsete ohutuskaugustega elektrikeris. Juhtpult kaasas. valmistatud algusest lõpuni Soomes

 • NARVI SMOOTH

  NARVI SMOOTH

 • NARVI NS

  NARVI NS- sobilik võrkkeris seinale, suurema kivimassiga


Powered by Einar Arro