Kategooriad

NARVI--KIVID KAASAS

Siin on 45 toodet.
NARVI--KIVID KAASAS

NARVI kerised valmistatakse algusest lõpuni Soomes, tagades nii toodete kõrge kvaliteedi ja pikaajalise vastupidavuse.

Rohkem

Alamkategooria

 • NARVI STONY

  NARVI STONY puukeris, kõrge kvaliteedi ja suure kivimassiga, loob sinu sauna meeldiva atmosfääri.

 • NARVI BLACK

  Narvi soomesaunakeristes on ühendatud stiilne kaasaegne disain ja legendaarne vastupidavus. Kerise tugev konstruktsioon ja suur kivikogus tagavad ühtlase ja meeldiva leili. Must korpus tekitab stiilse välimuse ja seda on lihtne hooldada. Kerise koldepõhja suuruse kolderest ja 10 mm paksune koldelagi vaid suurendavad kerise vastupidavust. Malmist klaasiga koldeuks loob õdusa tunde leiliruumi ja hõlbustab tule jälgimist. Suitsutoru väljavõte tagant või kerise pealt. Kerised on saadaval ka veepaagiga mudelid,kus veepaak paikneb kerise esiosas. Veepaaki saab täita suure kaanega suletava ava kaudu ning veekraani saab paigutada nii paremale,kui vasakule küljele.

 • NARVI NC

  Narvi NC puukeris sobib hästi nii modernsesse, kui ka ehtsasse palksauna. Kerise välispind on värvitud grafiithalliks, samuti on valikus roostevaba välispinnaga kerised.

 • AITO AK

  Legendaarsed Aito AK kerised jätkuvalt saadaval traditsiooniliste kerisekividega ja ka Kerkes keraamiliste kerisekividega, mis lühendavat kütmisaega poole võrra. AK keristega võid õhtul köetud sauna meeldivalt nautida hommikuni. Emaileeritud välispind on vastupidav ja kergesti puhastatav.

 • KOTA INARI

  Kota sarja kerised hoiavad end traditsioonilisi kerise omadusi. Vastupidav tulepesa. Ukseraam malmist, tugeva käepidemega, mille käelisust lihtne vahetada.

 • KOTA LUOSTO

  Kota sarja kerised hoiavad end traditsioonilisi kerise omadusi. Vastupidav tulepesa. Ukseraam malmist, tugeva käepidemega, mille käelisust lihtne vahetada.

 • KOTA KURU

  Stiilne ja vastupidav Kota Kuru on ideaalne valik,et tagada tõeline ja ehtne saunameeleolu koos meeldiva leilinaudinguga. Klaasukse tõttu saate nautida meeldivat tulekuma saunas. Kerise mustaks värvitud korpus aitab luua meeleolu saunas.Puidust käepidemed tagavad kerise meeldiva ja ohutu kasutamise.

 • NARVI LÖYLYMESTARI

  Elegantse välimusega Leilimeister on ideaalne valik,et luua tõeline ja ehtne saunameeleolu. Narvi arendatud soojuskogumine ja tõhus õhuringlus tagab mahlaka ja mõnusa leili. Klaasukse tõttu saate nautida meeldivat tulekuma saunas.Kivikorvi kaant hoitakse kerise kütmise algul suletult,kui kuumus salvestatakse tõhusalt suurde kivimassi ega kuivata liigselt õhku leiliruumis.Keris on leilivõtmiseks valmis 1-1,5 tunni pärast. Emalitud terasest korpus on ilus,vastupidav ja kergesti hooldatav. Kerise koldelagi ja suitsukäigud on valmistatud eriti vastupidavast eriterasest. Kerise paigaldamist lihtsustavad reguleeritavad jalad.

 • Narvi Velvet

  Narvi Velvet-kerise põhjamaine disain,mis sobitub hästi nii kaasaegsesse,kui vanemasse sauna. Tänu suurele kerisekivide kogusele pakub keris meeldivat leili kaua ja nõudlikumatele leilisõpradele. Kerise ümbrisvõrk on kaheosaline,mis hõlbustab kerisekivide ladumist. Malmist klaasiga koldeuks loob õdusa tunde leiliruumi ja hõlbustab tule jälgimist . Puidust käepidemed teevad kasutamise mugavaks ja ohutuks. Kerise vahetatav südamik teeb sellest kerise pikaealise ja ressursesäästva. Narvi Velvet on tippkvaliteediga keris,mis kestab isalt pojale .

 • NARVI 30 ja 50

  Narvi 30 ja 50. Tuntud kvaliteediga Narvi keris toob suurde sauna meeliva leili,kus isegi suurem saunaliste hulk lõõgastub täielikult.Leilinaudingut suurendab veelgi malmist klaasiga koldeuks,mis loob õdusa tulekuma sauna.Selle massiivse ja jõulise kerise väliskest on värvitud terasest,suitsutoru väljavõte vaid kerise pealt.

 • KOTA PALLAS

  KOTA PALLAS---uus keris, kauni ümara disainiga. Kerise saab paigaldada seinä äärde või ka sauna keskele.


Powered by Einar Arro