Kategooriad

SAWO

Siin on 318 toodet.
SAWO

Sawo,Inc. on suurem ja tuntum saunatoodete valmistaja euroopas,kes investeeris esimesena saunatehnoloogiad...

Rohkem

Alamkategooria

 • SAWO ARIES

  Sawo Aries – uut tüüpi silindriline keris Kui olete otsinud kiiresti soojenevat vastupidavate tennidega silinderkerist – siis olete nüüd leidnud selle. Aries on uut tüüpi silinderkeris,mis on algselt juba konstrueeritud energiasäästlikuks. Uuenda oma sauna disaini ja väljanägemist täiesti uue ajastu Aries silinderkerisega! Pane tähele,et Ariest on võimalik tellida ka kauni kaselehemotiiviga väliskestaga. - Korpus roostevabast materjalist - keris soojeneb kiiremini ja ökonoomsemalt,kui traditsioonilised kerised - pikaealised küttetennid - kuni 90 kg kiviruum - kerisekive on lihtne vahetada - väliskesta on võimalik saada erineva disainiga - lai võimsuste valik – 4,5 KW-st kuni 18 KW-ni

 • SAWO ARIES Saunova puldiga

  SAWO ARIES Saunova puldiga

 • SAWO ARIES CORNER

  Sawo Aries – uut tüüpi silindriline keris Kui olete otsinud kiiresti soojenevat vastupidavate tennidega silinderkerist – siis olete nüüd leidnud selle. Aries on uut tüüpi silinderkeris,mis on algselt juba konstrueeritud energiasäästlikuks. Uuenda oma sauna disaini ja väljanägemist täiesti uue ajastu Aries silinderkerisega! Pane tähele,et Ariest on võimalik tellida ka kauni kaselehemotiiviga väliskestaga. - Korpus roostevabast materjalist - keris soojeneb kiiremini ja ökonoomsemalt,kui traditsioonilised kerised - pikaealised küttetennid - kuni 65 kg kiviruum - kerisekive on lihtne vahetada - väliskesta on võimalik saada erineva disainiga - lai võimsuste valik – 4,5 KW-st kuni 9 KW-ni

 • SAWO ARIES CORNER Saunova puldiga

  SAWO ARIES CORNER Saunova puldiga

 • SAWO ARIES WALL

  Sawo Aries – uut tüüpi silindriline keris Kui olete otsinud kiiresti soojenevat vastupidavate tennidega silinderkerist – siis olete nüüd leidnud selle. Aries on uut tüüpi silinderkeris,mis on algselt juba konstrueeritud energiasäästlikuks. Uuenda oma sauna disaini ja väljanägemist täiesti uue ajastu Aries silinderkerisega! Pane tähele,et Ariest on võimalik tellida ka kauni kaselehemotiiviga väliskestaga. - Korpus roostevabast materjalist - keris soojeneb kiiremini ja ökonoomsemalt,kui traditsioonilised kerised - pikaealised küttetennid - kuni 65 kg kiviruum - kerisekive on lihtne vahetada - väliskesta on võimalik saada erineva disainiga - lai võimsuste valik – 4,5 KW-st kuni 9 KW-ni

 • SAWO ARIES WALL Saunova puldiga

  SAWO ARIES WALL Saunova puldiga Kui olete otsinud kiiresti soojenevat vastupidavate tennidega silinderkerist – siis olete nüüd leidnud selle. Aries on uut tüüpi silinderkeris,mis on algselt juba konstrueeritud energiasäästlikuks. Uuenda oma sauna disaini ja väljanägemist täiesti uue ajastu Aries silinderkerisega! Pane tähele,et Ariest on võimalik tellida ka kauni kaselehemotiiviga väliskestaga. - Korpus roostevabast materjalist - keris soojeneb kiiremini ja ökonoomsemalt,kui traditsioonilised kerised - pikaealised küttetennid - kuni 65 kg kiviruum - kerisekive on lihtne vahetada - väliskesta on võimalik saada erineva disainiga - lai võimsuste valik – 4,5 KW-st kuni 9 KW-ni

 • SAWO TOWER

  Moodsaim ja uusim täiendus Sawo elektrikeriste valikus on Tower - unikaalne, patendeeritud disainilahendusega täis roostevaba korpusega sihvakas kvaliteetkeris,mis on konstrueeritud ,et luua rohkelt niisket ja pehmet leili,mis on võrreldav traditsiooniliste puukeriste leiliga.Kerise eriti vastupidavad küttekehad hoiavad 70-360 kilogrammist kivimassi kuumana, tagades leilivee viskamisel kerisekividele maksimaalselt auru igas suunas. Lisaks meeldivale leilile,tagab suur kivimass ka pikajalise temperatuuri püsimise saunas. Leili pehmust ja soojuse eraldumist on Toweril väga lihtne muuta enda soovidele. Visates leilivett kerise keskosa külgedele saadakse teravam leil. Heites leilivett kerise kõige kuumasse osasse ,kerise ülaosasse, saadakse rohkelt auru ja pehmet leili. Kerist valmistatakse nii varustatuna juhtnuppudega(mudeli tähistuses NB),kui ka eraldi asuva juhtmiskeskusega(NS) mudelitena.Täiendavalt on mudelitel TH6,TH9 ja TH12 valikus ka integreeritud juhtpaneeliga (tähistus Ni) mudelid. Valikus on viis erinevat suurust alates 3 KW-st kuni 24 KW-ni.

 • SAWO TOWER Ni-versioon, juhtpaneel kaasas
 • SAWO TOWER CORNER

  Sawo Corner Tower on parim lahendus saunade jaoks,kus soovitakse parimate püramiidkeriste leilikvaliteeti,kuid ruumi tavalise püramiidkerise jaoks pole. Patendeeritud konstruktsioon võimaldab paigaldada selle kerise otse nurka,mille tulemusena võtab keris kõige vähem pinda leiliruumist. Analoogseid lahendusi pole pakkuda ühelgi konkurendil. Kerise eriti vastupidavad küttekehad hoiavad 70-170 kilogrammist kivimassi kuumana, tagades leilivee viskamisel kerisekividele maksimaalselt auru igas suunas. Lisaks meeldivale leilile,tagab suur kivimass ka pikajalise temperatuuri püsimise saunas. Leili pehmust ja soojuse eraldumist on Toweril väga lihtne muuta enda soovidele. Visates leilivett kerise keskosa külgedele saadakse teravam leil. Heites leilivett kerise kõige kuumasse osasse ,kerise ülaosasse, saadakse rohkelt auru ja pehmet leili. Kerist valmistatakse nii varustatuna juhtnuppudega(mudeli tähistuses NB),kui ka eraldi asuva juhtmiskeskusega(NS) mudelitena.Täiendavalt on TH6 suuruse mudelitel valikus ka integreeritud juhtpaneeliga (tähistus Ni) mudelid. Valikus on kolm erinevat suurust alates 3 KW-st kuni 12 KW-ni.

 • SAWO TOWER CORNER Ni-versioon, juhtpaneel kaasas
 • SAWO TOWER WALL

  Sawo Wall Tower on kõige uuem mudel väga edukaks osutunud Sawo Tower keriste sarjas.Kerise poolkaarjas kuju pakub täiesti uued välimuse ja võimalused püramiidkerise paigaldamiseks,ning sauna ilme kujundamisel.Patendeeritud konstruktsioon võimaldab paigutada kerise otse vahetult vastu seina,millega võidetakse juurde pinda leiliruumi.Analoogseid lahendusi pole pakkuda ühelgi konkurendil. Kerise eriti vastupidavad küttekehad hoiavad 80-250 kilogrammist kivimassi kuumana, tagades leilivee viskamisel kerisekividele maksimaalselt auru igas suunas. Lisaks meeldivale leilile,tagab suur kivimass ka pikajalise temperatuuri püsimise saunas. Leili pehmust ja soojuse eraldumist on Toweril väga lihtne muuta enda soovidele. Visates leilivett kerise keskosa külgedele saadakse teravam leil. Heites leilivett kerise kõige kuumasse osasse ,kerise ülaosasse, saadakse rohkelt auru ja pehmet leili. Kerist valmistatakse nii varustatuna juhtnuppudega(mudeli tähistuses NB),kui ka eraldi asuva juhtmiskeskusega(NS)mudelitena.Täiendavalt on mudelitel TH6,TH9 ja TH12 valikus ka integreeritud juhtpaneeliga (tähistus Ni) mudelid. Valikus on viis erinevat suurust alates 3 KW-st kuni 24 KW-ni.

 • SAWO TOWER WALL Ni-versioon, juhtpaneel kaasas
 • SAWO CUMULUS

  Seinale kinnitatav Sawo Cumulus on parim valik väikeste ja keskmiste suurustega saunadele.Kerise osaliselt voolukivist korpusepind annab pehme ja ühtlase leili.Cumulusele mahub 18-25 kg kerisekive.Osaliselt võib kerisekividena kasutada ka voolukive,et suurendada veelgi voolukivikerise leili pehmust. Cumulust toodetakse võimsustega 4,5KW,6,0KW,8,0KW ja 9,0KW.Võimalus ka samade võimsustega eraldi asetseva juhtmiskeskusega mudelid.

 • SAWO NIMBUS

  Nimbus on ainulaadne keris,mille korpus on täielikult kaetud voolukiviga.Voolukivi on hea soojusmahtuvusega,tänu sellele kaob elektrikerisele muidu omane kuumuskiirgus ja tulemuseks on väga mõnus pehme leil.Kerise kõigis nurkades on spetsiaalsed voolukivist kausikesed lõhnaainete jaoks.Nimbust toodetakse kolmes eri suuruses:Nimbus kodusaunade jaoks(võimsustega 9,0KW,10,5KW ja 12KW),Super Nimbus suuremate saunade jaoks(võimsustega 15KW ja 18 KW) ja Super Nimbus V12 ühiskondlike saunade jaoks(võimsustega 18KW,21KW ja 24KW).

 • SAWO ALTOSTRATUS

  Altostratus keris ,mis on disainitud nii,et tekkib hea tasakaal kivi ja metalli vahel. Tänu reguleeritavatele jalgadele on kerist kerge paigaldada ka väga erinevatesse kohtadesse. Tänu kuni 100 kg kerisekivi hulgale ja voolukivi külgedele annab keris pehme ja mõnusa leili. Altostratust toodetakse kolmes eri suuruses:Altostratus kodusaunade jaoks(võimsustega 9,0KW,10,5KW ja 12KW),Super Altostratus suuremate saunade jaoks(võimsustega 15KW ja 18 KW) ja Super Altostratus V12 ühiskondlike saunade jaoks(võimsustega 18KW,21KW ja 24KW).

 • SAWO MINI X Premium

  Mini X on parim lahendus hästi väiksemahulise sauna jaoks.Tänu väikestele mõõtmetele ja eesküljele tõstetud juhtimispuldile võtab keris väga vähe ruumi.Kerise võib paigaldada,kas nurka või sirgele seina osale. Mini X on kolmes eri võimsuses - 2,3 KW, 3,0KW ja 3,6KW.Võimalus ka samade võimsustega eraldi asetseva juhtmiskeskusega mudelid. Valikus on dekoratiivse fiiberkatteega mudelid, mis kaitsevad põletuste eest kokkupuutel kerise korpusega (mudeli tähistuses F-täht).

 • SAWO MINI, Premium

  Mini on parim lahendus väikese sauna jaoks.Lisaks väikestele mõõtmetele, on võimalus paigaldada juhtpult kas vasakule või paremale kerise küljele.Kerise korpus on valmistatud roostevabast metalist.Valikus kolm erinevat võimsust - 2,3KW,3,0KW ja 3,6KW.Võimalus ka samade võimsustega eraldi asetseva juhtmiskeskusega mudelid.Valikus on dekoratiivse fiiberkatteega mudelid,mis kaitsevad põletuste eest kokkupuutel kerise korpusega(mudeli tähistuses F-täht).

 • SAWO MINIDRAGON, punase kattega

  SAWO MINIDRAGON, Punases kuues

 • SAWO SCANDIA, Premium

  Scandia sobib väikeste ja keskmise suurusega peresaunade jaoks.Juhtimisnuppude paneeli saab asetada kas kerise vasakule või paremale küljele.Juhtnupud on valgustatud,mis hõlbustavad kerise kasutamist ka pimedamas leiliruumis. Scandiat toodetakse võimsustega 4,5KW,6,0KW,8,0KW ja 9,0KW.Võimalus ka samade võimsustega eraldi asetseva juhtmiskeskusega mudelid. Kerise korpus on valmistatud roostevabast metallist.Valikus on dekoratiivse fiiberkatteega mudelid, mis kaitsevad põletuste eest kokkupuutel kerise korpusega (mudeli tähistuses F-täht). Scandia 6,0 KW Professional mudel on keris,mis on varustatud vastupidavamate tennidega mõeldes ka eriti kõvadele leilisõpradele.

 • SAWO SCANDIFIRE, punase kattega

  SAWO SCANDIFIRE, punases kuues

 • SAWO SAVONIA Premium, ühiskondlikud saunad

  Savonia suurepärane põrandakeris ,mis sobib suuremate kodusaunade jaoks. Kerise korpus on täielikult roostevabast metallist ja keris on varustatud reguleeritavate jalgadega. Suur kivide kogus tagab mõnusa leili.Valmistatakse kolme eri võimsusega: 9KW,10,5KW ja 12KW. Keris vajab eraldi asuvat juhtimiskeskust. 9KW kerist on võimalik saada ka kerise sisse instaleeritud juhtimiskeskusega. Valikus on dekoratiivse fiiberkatteega mudelid, mis kaitsevad põletuste eest kokkupuutel kerise korpusega (mudeli tähistuses F-täht).

 • SAWO CIRRUS ROCK

  Cirrus Rock on uus roostevaba keris voolukividega kaetud Cirruse kõrvale.See esindab uuema ajastu keriseid,kus on suur kerisekivide hulk.Läbimõeldud konstruktsiooni tulemusena leilivee viskamisel suurele kivikogusele tekkib palju pehmet leili,mis täidab ühtlaselt sellega kogu leiliruumi.Cirrus Rockil on samuti väiksemad ohutuskaugused,kui voolukivi Cirrusel. Toodetakse väiksemas korpuses(Mini-Cirrus Rock) võimsustes 3,0 KW , 4,0 KW ja 5,0 KW ja suuremas korpuses 4,5 KW , 6,0 KW ja 7,5 KW. Võimalus ka samade võimsustega eraldi asetseva juhtmiskeskusega mudelid.

 • SAWO CIRRUS

  Seinale toetuva Cirrus kerise suur voolukivipind annab sauna eriti pehme ja ühtlase leili põrandalt laene välja. Kerise esipinna voolukivid on varustatud niinimetud vesitaskudega,mis annavad meeldiva auru leiliruumi heites vett nendele. Toodetakse väiksemas korpuses(Mini-Cirrus) võimsustes 3,0 KW , 4,0 KW ja 5,0 KW ja suuremas korpuses 4,5 KW , 6,0 KW ja 7,5 KW. Võimalus ka samade võimsustega eraldi asetseva juhtmiskeskusega mudelid.

 • SAWO COMBI
 • SAWO FIIBER KATTEGA

  Kõikki Sawo elektrikeriseid(välja arvatud voolukiviga kaetud mudelid ja Tower-seeria) toodetakse ka musta fiiberkattega ümbritsetuna .Fiiberkate kaitseb põletuste eest kokkupuutel kuuma kerise korpusega,mis on oluline tihti just väiksemates saunades,ja kerise saab paigaldada ilma täiendavate ohutuspiiredeta,mis muidu omakorda vajaks veel ruumi.Lisaks pakub must kate ka omapärast dekoratiivset välimust,mis on oluline disainielement.Fiiberkattega mudelid on tähistatud mudelitähistuse lõpus F-tähega.

 • SAWO COMBI FIIBER KATTEGA
 • SAWO AURUGENERAATORID
 • SAWO NORDEX
 • SAWO PHOENIX

  SAWO PHOENIX---uus elektrikeris Sawo perekonnas. Roostevaba terasest

 • SAWO TAURUS ühiskondlikud saunad

  SAWO TAURUS, vastupidav keris, ühiskondlikesse, SPA-desse, spordihoonete saunadesse

 • SAWO TAURUS G-mudel, ühiskondlikud saunad

  SAWO TAURUS G-mudel, vastupidav keris, ühiskondlikesse, SPA-desse, spordihoonete saunadesse. G-mudelis on küttekehad ja kivid üksteisest eraldatud, nii kestavad tennid kauem ja on lihtsam vahetada

 • SAWO CUBOS

  SAWO CUBOS

 • SAWO KRIOS

  SAWO KRIOS


toodet lehel

toodet lehel

Powered by Einar Arro