Kategooriad

ELEKTRIKERISED

Siin on 455 toodet.

Alamkategooria

 • NARVI

  Kõik NARVI kerised on valmistatud algusest lõpuni Soomes. Sellega tagatakse kerised kõrge kvaliteet ja hea vastupidavus. Narvi OY toodetud elektrikeristel kasutatakse paksema seinaga küttetenni(8,5mm).See pikendab tenni vastupidavust ja ülekuumenemisrisk väheneb oluliselt.

 • SAWO

  Sawo,Inc. on suurem ja tuntum saunatoodete valmistaja euroopas,kes investeeris esimesena saunatehnoloogiad Aasiasse,ning avas esimesena oma tehased seal.Teda järgides on seda teinud ka teised suurimad saunatarvikute tootjad. Firma soome-saksa päritoluga juhtkond ja noortest ning kõrgestimotiveeritud töölistest komplekteeritud meeskond tagab kõrgekavliteedilise toodangu kogu Sawo tootevalikule. Üle 300 töötaja, ja nende arv kasvab pidevalt,tagab selle,et saame pidevalt suurendada nii tootevalikuid ,kui ka toodete mahtu. Hetkel on Sawo maailmas kolmandal kohal elektrikeriste tootmises. Tootmisvõimsust jätkub hetkel juba üle 150 000 kerise aastatoodanguks. Lisaks veel ülejäänud saunatarvikute tootmine. Praktiliselt iga kuu ilmub tootevalikusse uusi tooteid,et täita ka kõige nõudlikumate saunasõprade soove. Sawo on võtnud endale eesmärgiks toota tippklassi saunatooteid ka nõudlikematele saunasõpradele,samas kättesaadava hinnaga.

 • IKI

  IKI-keris on algupärane ja originaalne võrkkeris,mille abiga avati uus lehekülg Soome saunakultuuris.Paljud tootjad hakkasid IKI kerise väga heade omaduste ja klientidele meeldiva disaini tõttu valmistama omapoolseid koopiaid.Originaal IKI keris pakub mahedat pehmet ja hapnikurikast leili meeldival temperatuuril. Kõik IKI kerised on valmistatud roostevabast materjalist algusest lõpuni Soomes käsitööna. Kõrge kvaliteetiga materjalid,ainulaadne ümmargune kolle puukeristel,käsitsi ja täpselt paigaldatud elektriosad elektrikeristel ning väga suur kerisekivide kogus tagavad IKI-keristele ainulaadse leili ja kerise vastupidavuse. Samuti on IKI-kerised väga turvalised,sest kivide ümber kasutatav vastupidav roostevaba võrk ei kuumene samamoodi kõrvetavaks,nagu traditsioonilise kerise metallist korpus.Kõik IKI kerised on patendiga kaitstud ja valmistatud 100%-lt Soomes käsitööna. IKI puukerised on soomekeriste tüüpi puhaskeriste kõrgtase. Kvaliteetsed,väikese küttepuude kuluga IKI-d garanteerivad parimad saunakogemused kogu perele.IKI puukeriste kolle ja suitsutorud on valmistatud eriterasest. Kolle on kujundatud selliselt,et peab paremini vastu korrosioonile,kui traditsiooniliste keriste kolded. Koldesse mahuvad isegi kuni 60 cm pikkused puud,mis vähendab märgatavalt küttepuude töötlemist. Lisaks kivide,kolde ja suitsukäikude vahelisele suurele kontaktpinnale,aitab läbi võrgu toimub vaba õhu liikumine kivide vahel, saavutav IKI keris isegi suure kerisekivi koguse juures piisava temperatuuri sauna juba liigi tunni ajaga.

 • MONDEX
 • TULIKIVI

  Tulikivi elektrikeris on osa sinust. See on ideaalne interjööri element, sobib igasse ajajärku. Tema hing on traditsioone austav ja lihtne põhielement. Kerise ilu on enneolematu, täis tänapäevast innovaatilist mõtteviisi.

 • MAGNUM

  Kõik Magnum kerised on varustatud erilise juhtpaneeliga,mida saab vajadusel paigutada ka leiliruumi maksimaalselt 1000 mm kõrgusele põrandast. Juhtpult kuvab sauna hetke temperatuuri ja aega kui kaua keris veel töötab. Juhtpuldil on veel eelvaliku, kerise tööaja pikkuse ja valgustuse juhtimise võimalused.Magnum keriste suurepärane tootearendus pakub uusi võimalusi kerise paigaldamisel. Kerise ohutuskaugused on erakordselt väikesed – lava alumiste laudadeni 20 mm ja lava ülemiste laudadeni 70 mm. Seda võimaldab kerise korpuse vaheline ala,kus jahutusõhk jahutab tõhusalt kerise välispinda. Kõikide Magnum keriste alaosa läbimõõt on 320 mm.Kerise ülaosa on erinevate kujudega vahetatavate toodetega,mis võimaldab mitmeid erinevaid keriseid Magnumi seeriast. Keristes kasutatakse 12 kiuga klaaskiu valgustus,mis valgustavad poole kerise kõrguselt ülespoole kerise kivipindasid.Leilivett heites,toob valgustus auru eriti esile ja loob erilise meeldiva meeleolu sauna. Kerised on valikus ka ilma valgutusega. Valgustuseks kasutatakse 1W LED prožektorit,millest saadakse uskumatult hea valgustus kerisele. Tänu sellele on Magnum püramiidkeriseid saatnud suur tähelepanu ja huvi kõikjal. Kõigis Magnum keristes algab kerisekivide paigutus 28 cm kõrguselt kerise põhjast ja siis kui alumised kerisekivid on sellel juhul kaitstud liigse jahtumise eest,ei saa leil enneagselt otsa,kuna alaosa kerisekivid soojenevad kiiremini ning niimoodi toetavad need kerise ülaosa kivikogust püsima jätkuvalt kuumana ka pikemale saunaskäigule.

 • MONOLITH

  Monolith keris – uudiskeris,mis pakub silmailu unustamatut leilielamust kogu kehale. Monolith kerises on ühendatud soome disain,elegants ja praktilisus.

 • HUUM

  Huum esindab põhjamaise sauna parimaid omadusi. Oma keriste loomisel kasutame siinsete inimeste aastasadade pikkust kogemust ning lisame sellele moodsa tehnoloogia ning kvaliteetsed materjalid. Tulemuseks on parim saunaelamus.

 • HELO
 • KÜTTEELEMENDID

  Kütteelemendid ehk tennid erinevatele elektrikeristele.

 • JUHTPULDID

toodet lehel

toodet lehel

Powered by Einar Arro