Kategooriad

Varuosad ja hooldus

Kerised OÜ üheks põhisuunaks on varuosade ja lisatarvikute müük sauna seadmetele, et teie kallis seade ja saunamõnud kestaks veel pikki aastaid. Siin püüame eriti arvestada suurte ühiskondlike saunade omanike vajadustega, kus saunad ning nende töös hoidmine on juba ettevõtlus. Samas võib meie poole pöörduda ka eraklient, kelle keris vajab vaid ühte uut küttetenni. Meie käest saab abi, kui vaja:

  • Küttetennid keristele ja generaatoritele
  • Andurid ja termostaadid
  • Taimerid ja aegreleed
  • Tuharestid
  • Koldeukse kuumuskindlad klaasid
  • Muud keriste ja generaatorite varuosad.
  • Lisatarvikud ja –seadmed keristele ja generaatoritele
  • Ülejäänud tehnilised küsimused ja probleemid
  • Garantiitööd volitatud markidele
  • Remonditööd kõigile elektrikeristele ja generaatoritele

 

Küttetenne pakume kõigile kerisemarkidele ning saunadesse, kus kerised on pikemaajaliselt ja palju kasutuses pakume suurendatud vastupidavusega kvaliteetsemast materjalist küttetenne, mida siiamaani Eesti turul veel pakutud ei ole. Kindlasti on see oluline info ja abi kõigile SPA-dele, hotellidele, veekeskustele jne. Lisaks saab meie käest abi, kui on probleeme keriste või generaatorite juhtpultidega või nende programmeerimisega. Kerised OÜ on mitmete tootjate ametlik esindaja Eestis ja nende volitatud garantii-ning remonditoimingute teostaja. Meie spetsialistid oskavad Teid aidata mistahes marki kerise või generaatoriga seotud tehnilistes küsmustes. Pikaajalised kogemused selles valdkonnas, suured teadmised  ja mahukad varuosakataloogid aitavad leida õiged lahendused tekkinud olukordades.

Kvaliteetsematele keristele pakutakse tihti juurde täiendavaid lisaseadmeid, mis tõstavad nii leili, kui leilitamismugavuse kvaliteeti. Meie poole võib pöörduda, et saada teada, kas teie kerisele või generaatorile on sellised lisad võimalikud ning milliseid lisasid on üldse võimalik teie seadmele lisada.

Läbipõlenud küttetenn, mitte töötav taimer või valetama hakkav termostaat pole meie jaoks põhjus, miks oma keris või generaator kohe minema visata. Kõikide nende ja sarnaste probleemide korral on põhjust pöörduda meie poole ning peagi on teie seade sama hea kui uus. Kui kodulehelt kohe vajaliku toodet ei leia, siis pole põhjust muretsemiseks, küsi varuosa meilt. Varuosade sortiment on väga lai ning kodulehelt leiab vaid kõige enam nõutumate varuosade sortimendi (põhisortimendi).Tegelik valik on kümnetes kordades pikem. Küsi varuosade ja lisaseadmete pakkumist!


Powered by Einar Arro