Kategooriad

Antud tootja tooted: IKI

IKI-keris on algupärane ja originaalne võrkkeris,mille abiga avati uus lehekülg Soome saunakultuuris.Paljud tootjad hakkasid IKI kerise väga heade omaduste ja klientidele meeldiva disaini tõttu valmistama omapoolseid koopiaid.Originaal IKI keris pakub mahedat pehmet ja hapnikurikast leili meeldival temperatuuril. Kõik IKI kerised on valmistatud roostevabast materjalist algusest lõpuni Soomes käsitööna. Kõrge kvaliteetiga materjalid,ainulaadne ümmargune kolle puukeristel,käsitsi ja täpselt paigaldatud elektriosad elektrikeristel ning väga suur kerisekivide kogus tagavad IKI-keristele ainulaadse leili ja kerise vastupidavuse. Samuti on IKI-kerised väga turvalised,sest kivide ümber kasutatav vastupidav roostevaba võrk ei kuumene samamoodi kõrvetavaks,nagu traditsioonilise kerise metallist korpus.Kõik IKI kerised on patendiga kaitstud ja valmistatud 100%-lt Soomes käsitööna.
IKI puukerised on soomekeriste tüüpi puhaskeriste kõrgtase. Kvaliteetsed,väikese küttepuude kuluga IKI-d garanteerivad parimad saunakogemused kogu perele.IKI puukeriste kolle ja suitsutorud on valmistatud eriterasest. Kolle on kujundatud selliselt,et peab paremini vastu korrosioonile,kui traditsiooniliste keriste kolded. Koldesse mahuvad isegi kuni 60 cm pikkused puud,mis vähendab märgatavalt küttepuude töötlemist. Lisaks kivide,kolde ja suitsukäikude vahelisele suurele kontaktpinnale,aitab läbi võrgu toimub vaba õhu liikumine kivide vahel, saavutav IKI keris isegi suure kerisekivi koguse juures piisava temperatuuri sauna juba liigi tunni ajaga.
Puhtam põlemine.
Kerise suitsugaaside tõmme on hea,kui keris saab piisavalt hapniku põlemiseks.Suur ja ümmargune kolle koos väljuvate suitsukäikudega teevad IKI puukerisest võimsa ja effektiivse kerise. IKI puukeriste effektiivsus on uuringute põhjal üle 75%,mis puidu põlemisel salvestub kerisesse,mitte ei haitu korstna kaudu. Selle tulemusena on ka IKI keristega kasutatavate korstente temperatuurid suhteliselt madalad,mis omakorda tagavad ohutuse ja säilitavad ökoloogilist puhtust. Keriste võrk on valmistatud kvaliteetsest roostvabast,mille anname 10-aastase garantii.
IKI elektrikeriste võlu peitub täielikus läbimõelduses.Käsitööna viimase viimistluseni valmistatud annab parima tulemuse – unustamatud saunaelamused. Keriste küttetennid on kujundatud selliselt,et kerisekivid on kontaktis nendega igast küljest.Kui heita leilivett kerisele,siis väga läbimõeldud lahenduse tõttu aurustub vesi leiliks kuumadelt kividelt,ega sattu küttetennidele,mida praktiliselt kõik kliendid pidasid elektrikerise puuduseks enne IKI kerise poolt kasutatavat lahendust. Küttetennid peavad IKI keristes väga pikalt vastu,sest nendeni ei jõua suurest temperatuurikõikumistest tekkivaid pingeid.Täiendavalt on IKI elektrikeriste küttetennid valmistatud roostvabast materjalist.IKI keristel ei ole vahet,kuidas neid köetakse,nende leil on alatiseks meeldejääv. Kõigis üle 10 KW IKI keristes kasutatakse eriti tugevast AISI309 materjalist küttetenne.
Spetsiaal- ja tellimuskerised. JK Roster valmistab mõõtude järgi kvaliteetseid IKI keriseid klientide soovide järgi. Eri IKI-d on võitnud suure poolehoiu suurtes ühiskondlikes saunades maheda leili,väikese küttepuu- ja elektrikulu,ning vastupidavuse poolest.IKI kerist usaldavad paljud korteriühistud,esindussaunad,SPA-d,hotellid ja teised ühiskondlikud saunad üle kogu maailma.

Powered by Einar Arro